ارسال سریع کالا برای تهران و شهرستان

فروشگاه آنلاین کارین ابزار در جهت حفظ منافع و تحویل کالا های فروخته شده توسط این فروشگاه از روش های مختلفی برای ارسال این کالا ها نموده است .

در نظر داشته باشید که فروشگاه کارین ابزار به لحاظ اینکه مبلغی بر قیمت کالا اضافه نمیکند ، در روش های ارسال مختلف مبالغ جزعی  را دریافت می نماید که در هنگام خرید آن مبلغ بر فاکتور شما افزوده خواهد شد .

  1.  تحویل درب فروشگاه : این روش برای کسانی مناسب است که دسترسی به فروشگاه کارین ابزار را داشته و خود می توانند برای تحویل کالا به درب مغازه مراجعه و کالای خود را تحویل بگیرند .
  2.  ارسال به ویسله پیک : این روش مخصوص مناطق داخلی شهر تهران می باشد که شامل هزینه حمل بوده که در هنگام خرید از خریدار دریافت می گردد و کالا در سریعترین زمان برای خریدار ارسال می گردد .
  3.  ارسال به وسیله تی پاکس : این روش ارسال شامل شهرهایی می گردد که در آن شهر ها تی پاکس فعال بوده و به آن شهر ها حمل بار می نماید . در این روش از خریدار هزینه ارسال شهری دریافت نمی گردد و خریدار فقط ملزم به پرداخت هزینه بار تا شهر خود را طبق مصوب شرکت تی پاکس را می باشد . در این روش بار معمولا 24 تا 48 ساعت بعد تحویل خریدار می گردد.
  4.  ارسال به وسیله باربری :این روش تقربا برای تمامی شهرها می باشد که بار به وسیله باربری به شهر  خریدار ارسال می گردد در این روش هزینه اضافی بر روی کالا دریافت نمی گردد و خریدار فقط ملزم به پرداخت هزینه باربری تا شهر خود را می باشند و در این روش  معمولا 24 تا 48 ساعت بعد تحویل می گردد .
  5.  ارسال به وسیله اتوبوس : در این روش با به یکی ار پایانه های اتوبوسرانی (غرب ، جنوب و شرق) ارسال می گردد . در روش ارسال به وسیله اتوبوس هزینه حمل شهری به عهده خریدار می باشد که در هنگام خرید بر مبلغ کالا افزوده خواهد شد .

نکته : در هنگام خرید به نحوه ارسال دقت نمایید در صورت اشتباه عوابق آن به عهده خریدار می باشد .

ارسال بار توسط فروشگاه کارین ابزار با زمان های تعیین شده در سایت بوده (بغییر از روز های تعطیل) و این فروشگاه ملزم به ارسال کالا در سریعترین زمان ممکن می باشد .